Zapisy

Nie świadczę doraźnych usług fizjoterapeutycznych rozumianych jako masaż, terapia manualna czy kręgarstwo. Moją główna misją jest propagowanie wiedzy na temat profilaktyki zdrowia oraz powrotu do szeroko rozumianego stanu zdrowia i ogólnego dobrostanu. Tą misję realizuję przede wszystkim poprzez media, wykłady oraz prowadzone kursy. Istnieje możliwość konsultacji na której dokonuje oceny stanu zdrowia oraz określam wachlarz postępowań potrzebnych do uzyskania celu. Moja prace aktualnie definiuje jako Trener Zdrowia a nie fizjoterapeuta stojący przy stole do masażu.

Z wielu powodów nie jestem w stanie przyjąć wszystkich chętnych na wizytę . Z tego powodu kontakt ze mną może się wydać Państwu mocno utrudniony. Wielokrotnie powtarzam swoim Pacjentom, że nadmierny stres to pierwszy krok do choroby, stąd staram się ograniczać go w swoim życiu do minimum. Odpisywanie na nadmiar e – maili i odbieranie telefonu dzwoniącego przez 16 godzin dziennie, to naprawdę stresujące zadanie – proszę mi wierzyć…

Dlatego proszę nie czuć się urażonym w sytuacji, kiedy nie uda mi się udzielić odpowiedzi na którąś formę słanego do mnie zapytania.

Standartowa cena około godzinnej konsultacji to 350zł

Z powodu licznych obowiązków bardziej niż doraźną fizjoterapią zajmuje się aktualnie coachingiem
zdrowia. Jest to proces trwałego powrotu do zdrowia poprzez regularne wykonywanie ordynowanych przez mnie ćwiczeń i samodzielnych zabiegów . Proces oczywiście jest wspierany formami terapii manualnej (praca na tkankach miękkich, układzie nerwowym, chiropraktyka).

Umawiam jedynie pacjentów, którzy mają zamiar podjąć AKTYWNĄ TERAPIĘ, czyli chcą trenować / pracować z ciałem i po czasie móc totalne uniezależnić stan swojego zdrowia od wszystkich terapeutów, znachorów czy lekarzy (ze mną na czele!). 

Jeśli mają Państwo problem z dodzwonieniem się po kilkukrotnej próbie, proszę napisać sms, lub e-mail, w
którym po krótce streszczą Państwo o co chodzi – postaram się oddzwonić w najbliższej możliwej
chwili. Jak już wcześniej wspominałem nie daję rady z odpisaniem, a wręcz z przeczytaniem całej
korespondencji e-mail, stąd nie na wszystkie maile odpowiadam.

Nie udzielam konsultacji on-line.

e-mail kontaktowy: marek@purczynski.pl
telefon do zapisów: 889 592 895

Masz jakies pytanie?

Do zobaczenia!