Kursy ON-LINE

Z powodu wielkiej ilości podejmowanych zajęć i mojej partycypacji w wielu ambitnych projektach, nie jestem w stanie zapewnić osobiście wsparcia każdej osobie, która prosi mnie o pomoc. Z tego powodu podjąłem kroki, które mają na celu popularyzacje mojej wiedzy i podejścia do zdrowia na szeroka skalę. Wspólnie z zespołem stworzyłem Health-platform.online, czyli platformę internetową z wiedzą dostępną na wyciągnięcie ręki, bez wychodzenia z domu. Platforma zawiera kilkanaście kursów dotyczących samodzielnej pracy z ciałem w kontekście różnych zespołów bólowych. Dzięki materiałom z platformy można samodzielnie określić przyczynę swojego problemu i dobrać ćwiczenia lecznicze w celu powrotu do odpowiedniej funkcji i zdrowia.

Moje Kursy on-line zostały w całości stworzone przeze mnie i zawierają takie narzędzia terapeutyczne i ćwiczenia, z których korzystam na co dzień w swoim gabinecie. To trochę tak, jakbym przeniósł się do internetu i prowadził z Toba terapię poprzez Twój komputer lub telefon komórkowy. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nic nie zastąpi kontaktu na żywo. Wiem też, że każdy przypadek jest inny i  diagnozowanie danego problemu może wymagać wiele sprytu i doświadczenia.

Jednak wierzę w potęgę ćwiczeń terapeutycznych i codziennie zachwyca mnie ich skuteczność i prostota. Widząc jak wielu osobom udało mi się pomóc poprzez Youtube, jestem pełen nadziei, że bardziej rozbudowane treści, w których dzielę się całym swoim doświadczeniem odmienia Twoje życie i tysięcy innych osób na lepsze. Sprawdź https://health-platform.online i dowiedz się więcej.

Żyj długo, zdrowo i szczęśliwie!
Do zobaczenia na Health-platform.online!
Z pozdrowieniami

Marek Purczyński

Dla entuzjastów fizjoterapii, psychologii, mindfulness. Dołącz do naszej wspólnoty i daj się wciągnąć w świat tajników wiedzy o zdrowiu, ciele i psychice.