Zamień bezsenność na DOBRY SEN 18.09.2024r

Dołącz do naszego wydarzenia na żywo już 18 września 2024 roku o godzinie 19:30 aby dowiedzieć się wszystkiego, czego potrzebujesz na temat dbania o jakość snu.

OPIS

Zamień bezsenność na DOBRY SEN.

Jeśli zawalisz na tej płaszczyźnie,to zaufaj nam, że w innych sektorach życia nie będzie inaczej.

Dobry sen to początek lepszej jakości zdrowia.

Lepsze zdrowie to wyższy poziom wydajności życia codziennego.

Wysoki poziom wydajności to spełnienie.

Dołącz do naszego wydarzenia na żywo już 18 września 2024 roku o godzinie 19:30 aby dowiedzieć się, jak skutecznie dbać od jakość snu.

Marek Purczyński obszernie wyjaśni jakie techniki pracy z ciałem pomogą Ci zapadać w głęboki sen. Jak poprzez właściwie praktykowany oddech i techniki relaksacyjne spowolnić prace mózgu? Jak musi pracować Twój mózg aby wypocząć?

Jakich czynników środowiskowych unikać aby faktycznie spać jak suseł?

Zaś Jarek Drzewiecki zgłębi szczegóły o tym, jak aktywność fizyczna wplywa na jakość snu, jakie treningi wesprą, a jakie zaburzą dobry sen. Kiedy i jaki rodzaj ruchu dobrać, żeby ta najważniejsza faza regeneracji, jaką jest sen, spełniała swoje właściwe funkcje, a Wy poczuli siłę po wybudzeniu każdego dnia.

Na koniec Mateusz Winnicki poruszy zagadnienia takie jak właściwy rytm dobowy VS kortyzol, rutyny wieczorne i relaksacja, suplementacja w kierunku poprawy jakości dobrego snu, a na koniec odpowie na pytanie Dlaczego nie śpimy…?

Nie może Cię zabraknąć!

Każdy, kto weźmie udział w wydarzeniu na żywo, po jego zakończeniu otrzyma imienny certyfikat uczestnictwa.

CZAS TRWANIA WYDARZENIA TO 90min

18.09.2024 19:30-21:00

Organizują ten webinar Pd Poland Edu i Marek Purczyński

Zapraszamy

Prowadzi ten webinar

Trener personalny, fizjoterapeuta.

Trener personalny, fizjoterapeuta. Magister fizjoterapii, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, terapeuta manualny, szkoleniowiec trenerów personalnych, certyfikowany trener personalny REPS, Trener przygotowania motorycznego, instruktor Kulturystyki i Ćwiczeń Siłowych, instruktor Podnoszenia Ciężarów, sędzia i klasyfikator międzynarodowy Podnoszenia Ciężarów Osób Niepełnosprawych.

Udostępnij ten webinar!