Wszechstronnie o brzuchu 27.03.2024r

Webinar „Wszechstronnie o brzuchu” wyjaśni Ci tajniki treningu brzucha i pozwoli popatrzeć na zagadnienia treningowe w dużo szerszy sposób.

OPIS

Nowy webinar Wszechstronnie o brzuchu

Nowy webinar Wszechstronnie o brzuchu: Oprócz cennej wiedzy treningowej nauczymy Cię, jak odnajdować w rejonie brzucha słabe ogniwa i je wzmacniać. Dowiesz się jakie pochodzenie mają poszczególne dysfunkcje dotyczące rejonu brzucha – dowiesz się czy dane mięśnie są osłabione z przyczyn trzewnych, czy może problem stanowi układ nerwowy.

Ta wiedza pozwoli Ci trenować mądrzej, czyli uzyskiwać większe efekty mniejszym nakładem sił. W tym webinarze wiedza lekarska, osteopatyczna i fizjoterapeutyczna spotyka się z wiedzą treningową.

Webinar Wszechstronnie o brzuchu w części treningowej obejmuje ćwiczenia obszaru tkanek mięśniowych centralnych partii ciała w głównych płaszczyznach anatomicznych.

Przeprowadzimy Cię krok po kroku jak poprawnie i efektywnie wykonać przygotowane przez nas ćwiczenia, a na koniec dostaniesz gotowy plan treningowy, który będzie omówiony, a następnie dostępny dla Ciebie zawsze wtedy, kiedy go potrzebujesz.

CZAS TRWANIA WYDARZENIA TO 90min

27.03.2024 19:30-21:00

Organizują ten webinar Pd Poland Edu i Marek Purczyński

 

 

Prowadzi ten webinar

Trener personalny, fizjoterapeuta.

Trener personalny, fizjoterapeuta. Magister fizjoterapii, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, terapeuta manualny, szkoleniowiec trenerów personalnych, certyfikowany trener personalny REPS, Trener przygotowania motorycznego, instruktor Kulturystyki i Ćwiczeń Siłowych, instruktor Podnoszenia Ciężarów, sędzia i klasyfikator międzynarodowy Podnoszenia Ciężarów Osób Niepełnosprawych.

Udostępnij ten webinar!

Wszechstronnie o brzuchu PD Poland Edu Marek Purczyński Marek Drzewiecki