Kompleksowo o Kettlach 27.07.2024 (Wrocław)

Szkolenie „Kompleksowo o Kettlach” kierowane jest do wszystkich, którzy chcą poznać esencję treningu z odważnikami kulowymi. Szeroka baza ćwiczeń da kursantom narzędzie do tworzenia kompletnych jednostek treningowych przy użyciu żeliwnych kul.

OPIS

Szkolenie „Kompleksowo o Kettlach” kierowane jest do wszystkich, którzy chcą poznać esencję treningu z odważnikami kulowymi. Szeroka baza ćwiczeń da kursantom narzędzie do tworzenia kompletnych jednostek treningowych przy użyciu żeliwnych kul.

Uczestnicy poznają kluczowe ćwiczenia kettlebells wraz z ich regresją i progresją. Każde z ćwiczeń zostanie omówione zarówno pod kątem fundamentalnej techniki, jak i pod kątem kluczowych ćwiczeń uzupełniających i pomocniczych.

Szkolenie jest jest przeznaczone dla wszystkich, którzy mieli już kontakt w treningu z odważnikami kulowymi, oraz można je traktować jako uzupełnienie do podstaw przekazywanych podczas kursu „Trener Personalny”.

Serdecznie zapraszamy!

www.pdpoland.edu.pl

PROGRAM SZKOLENIA

Godziny szkolenia : 10:00-18:00

Kompleksowo o Kettlach

Poruszona zostanie również tematyka programowania treningowego w treningu kettlebells dla takich celów jak np. siła, wytrzymałość czy też rekompozycja sylwetki.

Ćwiczenia omawiane dla tego modułu:

– Tureckie Wstawanie (TGU)

– Przysiad (Squat)

– Martwy Ciąg (Deadlift)

– Wyciskanie (Press)

– Przyciąganie (Pull)

– Lokomocja i przenoszenie ciężaru (Loaded Carries)

– Trening stabilizacji centralnej przy użyciu kettlebells

– Podstawowe ćwiczenia w treningu mobility

– Snatch

– Clean

– Windmill

Uczestnicy dostaną gotowe przykłady planów treningowych pod konkretne cele, które zostaną także zrealizowane i przepracowane na szkoleniu w formie praktycznej.

SZCZEGOŁY

Wszelkie informacje w sprawie zapisów pod adresem e – mail

kursy@pdpoland.com

Lub pod nr telefonu 577 572 435 (pn – pt w godzinach 10.00-18.00)

JEŚLI INTERESUJE CIĘ PŁATNOŚĆ W TRANSZACH, PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

O ZAPISIE NA KURS DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

Czas trwania dnia szkoleniowego to 8 godzin zegarowych

Prowadzi ten kurs

Trener personalny, fizjoterapeuta.

Trener personalny, fizjoterapeuta. Magister fizjoterapii, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, terapeuta manualny, szkoleniowiec trenerów personalnych, certyfikowany trener personalny REPS, Trener przygotowania motorycznego, instruktor Kulturystyki i Ćwiczeń Siłowych, instruktor Podnoszenia Ciężarów, sędzia i klasyfikator międzynarodowy Podnoszenia Ciężarów Osób Niepełnosprawych.

Udostępnij ten kurs!

Kiedy?

Gdzie?