O mnie

O mnie

Marek PurczyńskiMarek Purczyński – fizjoterapeuta, trener. Magister fizjoterapii, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, terapeuta manualny, szkoleniowiec, certyfikowany trener personalny REPS, Trener przygotowania motorycznego, instruktor Kulturystyki i Ćwiczeń Siłowych, instruktor Podnoszenia Ciężarów, sędzia i klasyfikator międzynarodowy Podnoszenia Ciężarów Osób Niepełnosprawych.
Marek jest człowiekiem łączącym w swoim życiu dwie pasje – fizjoterapię oraz ćwiczenia siłowe. Od 2009 roku jest fizjoterapeutą Kadry Narodowej w podnoszeniu Ciężarów osób niepełnosprawnych, prowadzi również prywatna praktykę fizjoterapeutyczną. Uczestnictwo w Kadrze Nardowej pozwoliło mu poznać wielu wspaniałych terapeutów, od których nauczył się najskuteczniejszych i najbardziej spektakularnych metod leczenia. W 2012 był członkiem sztabu medycznego Polskiej Misji Paraolimpijskiej na Igrzyskach w Londynie. Ten sam zaszczyt przypadł mu w 2016 roku w Rio de Janeiro. Specjalizuje się w terapii manualnej – zarówno „twardej” czyli kostnej, jak i w terapii tkanek miękkich. Używa mało znanej w Polsce i niesamowicie skutecznej terapii Wisceralnej. W swoim warsztacie pracy łączy techniki wielu szkół, tak, by jak najszybciej przynieść pacjentowi ulgę i przywrócić utracone funkcje. Śmiało można powiedzieć, że sposób w jaki postępuje z pacjentami to już autorski system terapi. Uzyskuje świetne efekty pracy w leczeniu wielu schorzeń, takich jak: bóle stawów, bóle kręgosłupa, migreny, zaburzenia trzewne, bóle mięśniowo powieziowe, schorzenia neurologiczne. W wielu przypadkach ocalał swoich pacjentów przed zabiegiem chirurgicznym i długotrwałym leczeniem farmakologicznym. Do każdego z pacjentów podchodzi indywidualnie, nigdy nie stosując gotowych schematów postępowania. Stara się maksymalnie przeanalizować dany problem, tak by trwale usunąć przyczynę danej dolegliwości, a nie tylko jej skutek.
Równocześnie, realizuje się jako trener personalny i szkoleniowiec. Pracuje z klientami indywidualnymi oraz sportowcami, poprawiając ich formę i osiągane wyniki. Na swoich zajęciach wiele czasu poświęca na przekazywanie swojej bogatej wiedzy z zakresu treningu sportowego, profilaktyki zdrowia i medycyny. Jego hobby to conditioning – czyli przygotowanie fizyczne sportowca do zawodów. Współpracował z wieloma przedstawicielami takich dyscyplin jak: narciarstwo, lekka atletyka, sporty walki, strzelectwo, łucznictwo, alpinizm, podnoszenie ciężarów, pływanie czy gry zespołowe,
Jeśli borykasz się z urazami, chcesz poprawić swoją sylwetkę i formę, poczuć się lżej i zdrowiej, będziesz niezmiernie zadowolony(a) ze współpracy z Markiem !

Videoblog

Kwalifikacje
mgr Fizjoterapii
Fizjoterapeuta Polskiej Misji Paraolimpijskiej
Fizjoterapeuta Kadry Narodowej
Trener Personalny
Trener przygotowania motorycznego
Terapeuta Manualny
Terapeuta Wisceralnyy
Terapeuta Kinesiology Tapiing
Instruktor Kulturystyki i Ćwiczeń Siłowych
Instruktor Podnoszenia Ciężarów Osób Niepełnosprawnych
Sędzia i Klasyfikator IPC Powerlifting
Terapeuta Czaszkowo - Krzyżowy
Umów się na wizytę
Skorzystaj z usług profesjonalnego fizjoterapeuty i trenera z bogatym doświadczeniem i wieloma kwalifikacjami.